NASZE gry
SzachySzachy

Czy chcesz wymyślić lub przemyśleć strategię, która doprowadzi cię do zwycięstwa?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem tworzącym aplikacje z grami planszowymi na urządzenia mobilne. Zajmujemy się tym, dlatego że gry planszowe są naszą pasją.

Wyrusz z nami w podróż po niesamowitym świecie strategii, logicznego myślenia i taktyki!

Dowiedz się więcej o Chcess & Checkers

Finał Mistrzostw Polski w warcabach już trwa! 24.11.2021 Finał Mistrzostw Polski w warcabach już trwa! Wczoraj, 21 listopada, rozpoczął się Finał 45. Mistrzostw Polski w warcabach. Indywidualne Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych są w tym roku organizowane w Julinku przez Polski Związek Warcabowy. Czytaj więcej
Turniej szachowy w Gdańskim Liceum 13.10.2021 Turniej szachowy w Gdańskim Liceum Mieliśmy przyjemność być sponsorem turnieju szachowego zorganizowanego dla uczniów IX Liceum w Gdańsku, zorganizowanego w ​ramach obchodów 70-lecia szkoły. Czytaj więcej
Zdobyliśmy srebrny i brązowy medal! 12.10.2021 Zdobyliśmy srebrny i brązowy medal! Wracamy z wysoko podniesionymi głowami z Mistrzostw Drużynowych Europy w Warcabach. Z dumą pragniemy poinformować, że Natalia Sadowska i Katarzyna Stańczuk zdobyły drugie miejsce w grze błyskawicznej. Oprócz tego Natalia pierwszy raz w swojej karierze zdobyła brązowy medal w indywidualnych rozgrywkach. Czytaj więcej